Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя»

Одним із завдань загальної середньої освіти є виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів.

З 2003 року в школі впроваджується Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй “Сприяння просвітницькій роботі “рівний — рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя”.  Під час проведення соціально просвітницьких тренінгів  формуються навички і уміння у сфері спілкування, особистісного розвитку молодших підлітків.
Такі інтерактивні форми роботи цікаві дітям і вже довели свою впливовість на їх середовище, як такі, що максимально орієнтовані на особистість підлітка, його індивідуальні можливості, здібності та інтереси.