Вітаємо

Незважаючи на роботу закладу освіти в  незвичному змішаному форматі, наші вчителі і учні продовжують брати участь і перемагати у різноманітних предметних конкурсах та фестивалях!

Підведено підсумки обласного фестивалю «Моя STEM-ідея» для учнів 1-11 класів освітніх закладів області.
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.11.2020 №286 визначено 42 кращі роботи із 83, направлених на Фестиваль.
Серед кращих роботи наших учнів:
В номінації  «Моделі»:
відзначено роботи учениці 9-А класу Романенко Дар’ї — «Модель електродвигуна» та учня 9-Б класу Юхименко Євгена — «Модель електродвигуна»
Учні відзначені дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Вчитель фізики Степнов Михайло Ігорович, який підготував переможців обласного Фестивалю, відзначений грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Ми вдячні учням та вчителю за підтримку іміджу школи в області!!! Ви найкращі!