Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Всі ми знаємо, що, хто володіє інформацією, той володіє світом. Але в наш час, коли діджиталізація (цифрування) назавжди змінила не лише сутність процесу читання, а й здобуття базових навичок, необхідних для поінформованого громадянина, інформацією володіють всі! Саме в такий час необхідно вчитися кожному  з нас  і вчити наших дітей розпізнавати те, про що ми дізнаємося з мас-медіа, декодовувати безкінечний масив щоденної інформації і монтувати з неї нові для себе змісти.

У Миколаївському ліцеї №3 з 2019 року реалізується проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», направлений на здобуття учнями навичок критичного сприйняття інформації, а також інтеграцію медійної грамотності у програму загальної середньої освіти.

18 лютого проведено ряд уроків з медіаграмотності в 6-11-х класах.

Основна увага приділялася  урокам суспільствознавчої галузі, враховуючи реалії сьогодення, інформаційно-пропагандистської війни Росії проти України. Ми відчуваємо сьогодні  істотні зміни до мотивації та змісту медіа освіти, з фокусом на формуванні навичок критичного мислення та імунітету до маніпуляцій громадською свідомістю та пропаганди.

Більше фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *