Всесвітній день психічного здоров’я у школі

11 жовтня соціально-психологічною службою школи  було проведено заходи, приурочені Всесвітньому дню психічного здоров’я, який відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я.

Темою цього дня стало гасло  «Усмішка, позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я».

Позитивний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров’я.

Для створення позитивного тонусу на початку робочого дня педагогам було запропоновано стати учасниками психологічної лотереї «Позитивні побажання».

Динамічні перерви додали всім гарного настрою. Для учнів 1 класу психологом і соціальним педагогом було проведено заняття «Світ емоцій», під час якого першокласники вчилися показувати свої емоції і визначати свій настрій за допомогою кольору.

Учні 3-х і 4-х класів долучилися до Акції «Долоньки не для биття».

Для покращення психологічного клімату кожного класу, згуртування класних колективів по всій школі пройшла Акція «Усміхнені портрети», яка допомогла кожному відчути себе частиною дружньої позитивної команди.

Турбота про психічне здоров’я створює безпечне шкільне середовище, де кожен відчуває себе затишно і спокійно; допомагає сформувати в учнівському колективі мікроклімат позитиву і налаштувати на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.