Олімпійський тиждень в школі

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 09 вересня по 17 вересня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й всі вчителі школи.

Протягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри», брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті».   Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти» та Олімпійські уроки «Здоровим бути – зі спортом  дружити» (для 1-2 класів), «Спорт – сила, краса, здоров’я» (3-4 класи), «Історія Олімпійських ігор»(5-8 класи), «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класів).

Учні  початкової школи змагалися  у спритності та витривалості під час заходу  «Малі олімпійські ігри». Для учнів 5-8 класів цікаво і корисно пройшли «Старти надій». Старшокласники влаштували справжні «Козацькі забави».

Підведення підсумків відбулося на святі закриття Олімпійського тижня. Подарунком для всіх став символічний Олімпійський пиріг.

Протягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри» , брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті».   Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти» та Олімпійські уроки «Здоровим бути – зі спортом  дружити» (для 1-2 класів), «Спорт – сила, краса, здоров’я» (3-4 класи), «Історія Олімпійських ігор»(5-8 класи), «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класів).