Прийом документів для зарахування до 1 класів

Миколаївська загальноосвітня школа IIII ступенів №3 проводить прийом документів для зарахування до 1 класів

на 2021-2022 н.р.:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). До заяви додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089)
  1. Документ, що підтверджує місце проживання дитини.
  2. Довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її незарахування до нього (для дітей, які не проживають на території обслуговування ЗОШ №3).

Прийом документів – з 11 до 28 травня 2021 року, щовівторка та щосереди з 13.00 до 16.00, каб. гуртка з шахів ( боковий вхід)