Про посилення карантинних заходів

У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності серед здобувачів освіти та працівників закладів загальної середньої освіти на гострі респіраторні хвороби та з метою недопущення подальшого розповсюдження COVID -19 на території міста Миколаєва комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Миколаєва на позачерговому засіданні від 16 березня 2021 року (протокол №3) прийняла рішення про переведення на дистанційне навчання здобувачів освіти 5-11 класів з 17 березня 2021 року та перенесення термінів весняних канікул з 22 березня по 03 квітня 2021 року.

У зв’язку з перевищенням порогу захворюваності на ГРВІ та хвороб з ознаками ГРВІ , кількості контактних з хворими на COVID-19 серед учнів та вчителів початкових класів нашої школи (за показниками щоденного моніторингу), з урахуванням епідемічної ситуації 17, 18 та 19 березня учнів 1-4 класів також переведено на дистанційне навчання.

1 thought on “Про посилення карантинних заходів