Миколаївська обласна олімпіада з математики

Миколаївська обласна олімпіада з математики
Національного університету кораблебудування
імені адмірала Макарова

Шановні юні математики Миколаївщини!

У зв’язку із пандемією коронавірусу у 2020-2021 навчальному році Міністерство освіти і науки України прийняло рішення відмовитись від проведення ІІ – IV етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Водночас з метою підтримки високої якості математичної та природничої освіти та забезпечення неперервності і наступності олімпіадного руху в Україні, Київський національний університет імені Тараса Шевченка виступив з ініціативою щодо організації та проведення на базі провідних університетів України обласних олімпіад з математики.

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова прийняв рішення провести (якщо епідеміологічна ситуація в області дозволятиме це зробити) обласну олімпіаду з математики для учнів Миколаївської області 31 січня 2021 року за завданнями I туру Київської міської олімпіади.

Олімпіада відбудеться 31 січня 2021 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (адреса проведення олімпіади уточнюється). Початок олімпіади о 10.00.

В олімпіаді може брати участь кожний бажаючий учень 7-11 класів шкіл Миколаївської області. Для цього потрібно пройти попередню реєстрацію, заповнивши спеціальну форму.

Реєстрацію відкрито до 12:00 25 січня 2021 року.

ФОРМУ заповнює ВЛАСНОРУЧ ВІДПОВІДАЛЬНА за учасника особа (один з батьків, інший родич тощо). Відповідальність за учня та витрати на його доставку до місця проведення олімпіади несуть виключно ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ.

Посилання на реєстрацію:

https://forms.gle/GZ1gwkodbX8r6qd49

На виконання санітарних норм учасникам і відповідальним особам необхідно мати при собі по 2 захисні маски.

Деталі щодо умов проведення олімпіади будуть оновлюватись на сторінці олімпіади сайту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова http://www.nuos.edu.ua/university/news/2670/, тому, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями.

Контактні телефони:

+380(66) 531 10 71 Майборода Олександр Валерійович

+380(66) 291 54 80 Чадаєв Олександр Михайлович

До зустрічі у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *