Posted in Без категорії

Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Всі ми знаємо, що, хто володіє інформацією, той володіє світом. Але в наш час, коли діджиталізація (цифрування) назавжди змінила не лише сутність процесу читання, а й здобуття базових навичок, необхідних для поінформованого громадянина, інформацією володіють всі! Саме в такий час необхідно вчитися кожному  з нас  і вчити наших дітей розпізнавати те, про що ми дізнаємося з мас-медіа, декодовувати безкінечний масив щоденної інформації і монтувати з неї нові для себе змісти. Continue reading «Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»»

Posted in Без категорії

Зустріч з фахівцями ДСНС

18 лютого 2022 року співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до Миколаївського ліцею №3 та познайомили школярів із діями у надзвичайних ситуаціях та професією «пожежного-рятувальника». Continue reading «Зустріч з фахівцями ДСНС»