Posted in Без категорії

Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Всі ми знаємо, що, хто володіє інформацією, той володіє світом. Але в наш час, коли діджиталізація (цифрування) назавжди змінила не лише сутність процесу читання, а й здобуття базових навичок, необхідних для поінформованого громадянина, інформацією володіють всі! Саме в такий час необхідно вчитися кожному  з нас  і вчити наших дітей розпізнавати те, про що ми дізнаємося з мас-медіа, декодовувати безкінечний масив щоденної інформації і монтувати з неї нові для себе змісти. Continue reading «Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»»

Posted in Без категорії

Зустріч з фахівцями ДСНС

18 лютого 2022 року співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до Миколаївського ліцею №3 та познайомили школярів із діями у надзвичайних ситуаціях та професією «пожежного-рятувальника». Continue reading «Зустріч з фахівцями ДСНС»

Posted in Психологічна підтримка

Психологічна підготовка до ЗНО та ДПА

«Стратегії психологічної підтримки старшокласників в період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання».

Зовнішнє незалежне оцінювання вже стало реальністю у нашому освітньому просторі, а проблеми підготовки до ЗНО — це поле діяльності не тільки педагогів, але і психологів. Continue reading «Психологічна підготовка до ЗНО та ДПА»

Електронна реєстрація до 1 класу в заклади загальної середньої освіти

Згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19)», на виконання листа управління освіти №№1278/13.01.01-10/14 від 07.04.2020 у школі організовано прийом документів до 1-го класу у електронній формі за адресою https://school.isuo.org/school/view?id=8440

Під час подачі заявки потрібно обов’язково прикріпити сканкопію свідоцтва про народження та документу про проживання.
Заява формується автоматично, тому слідкуйте за правильністю заповнення даних (обов’язково українською мовою за свідоцтвом).