Posted in Без категорії

Запрошуємо батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні! Continue reading “Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність”

До уваги чнів і батьків

Організація освітнього процесу в ЗОШ N3 з 05 квітня 2021р. здійснюється за умови виконання доручення міського голови до протоколу №5 від 26.03.2021 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

Continue reading “До уваги чнів і батьків”

Інформація щодо медогляду

Шановні батьки!

Адміністрація школи звертається з роз’ясненням, щодо проходження обов’язково медичного огляду школярами. Continue reading “Інформація щодо медогляду”

Проведення онлайн-опитування

У рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» та з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, Continue reading “Проведення онлайн-опитування”

Про посилення карантинних заходів

У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності серед здобувачів освіти та працівників закладів загальної середньої освіти Continue reading “Про посилення карантинних заходів”

Підсумки Шевченківського тижня

Підводячи підсумки Шевченківського тижня, хочемо відзначити учнів Миколаївської ЗОШ №3. які активно брали участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті великого Кобзаря. Continue reading “Підсумки Шевченківського тижня”

Портфоліо вчителів, що атестувалися у 2021 році

Continue reading “Портфоліо вчителів, що атестувалися у 2021 році”

10 цікавих фактів про ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Про Шевченка написано дуже багато, але є цікаві епізоди із його життя, про які ми ще дуже мало знаємо.
Continue reading “10 цікавих фактів про ТАРАСА ШЕВЧЕНКА”

Шевченківський тиждень

Щорічно в Україні 8 та 9 березня вшановують пам’ять Тараса Шевченка. Здобувачі освіти нашої школи також долучились до цих заходів. Учні старших класів запропонували флешмоб “Перечитуючи “Кобзар”. Пропонуємо вам приєднатися до нього, пригадавши рядки Шевченкових поезій. Continue reading “Шевченківський тиждень”