Posted in Накази

Наказ №169 “Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі з 30.11.2020” для ознайомлення:

Continue reading “Наказ №169 “Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі з 30.11.2020””

Posted in Вітаємо Перемоги наших вчителів

З 9 по 12 листопада науково-методичним центром управління освіти Миколаївської міської ради проведено перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика», в якому взяли участь шестеро педагогів: Прохоренко Людмила Валентинівна, учитель  Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

Continue reading “Вітаємо переможців міського етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика».”

Оглошення

Завтра, 24.11.2020 – вівторок, розпочинається освітній процес за змішаною формою навчання (за знаменником).

Continue reading “Оглошення”

Posted in Вітаємо Перемоги наших вчителів Перемоги наших учнів

Вітаємо

Незважаючи на роботу закладу освіти в  незвичному змішаному форматі, наші вчителі і учні продовжують брати участь і перемагати у різноманітних предметних конкурсах та фестивалях!

Continue reading “Вітаємо”

Posted in Психологічна підтримка

До дня толерантності.

Заняття психолога з учнями 6-х класів.

Continue reading “До дня толерантності.”

Posted in Накази

Наказ №162 “Про особливості організації освітнього процесу з 16 листопада 2020 року” для ознайомлення:

Continue reading “Наказ №162 “Про особливості організації освітнього процесу з 16 листопада 2020 року””