Posted in Накази

Наказ №169 «Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі з 30.11.2020» для ознайомлення:

Continue reading «Наказ №169 «Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі з 30.11.2020»»

Posted in Вітаємо Перемоги наших вчителів

З 9 по 12 листопада науково-методичним центром управління освіти Миколаївської міської ради проведено перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика», в якому взяли участь шестеро педагогів: Прохоренко Людмила Валентинівна, учитель  Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

Continue reading «Вітаємо переможців міського етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика».»

Оглошення

Завтра, 24.11.2020 — вівторок, розпочинається освітній процес за змішаною формою навчання (за знаменником).

Continue reading «Оглошення»

Posted in Вітаємо Перемоги наших вчителів Перемоги наших учнів

Вітаємо

Незважаючи на роботу закладу освіти в  незвичному змішаному форматі, наші вчителі і учні продовжують брати участь і перемагати у різноманітних предметних конкурсах та фестивалях!

Continue reading «Вітаємо»

Posted in Психологічна підтримка

До дня толерантності.

Заняття психолога з учнями 6-х класів.

Continue reading «До дня толерантності.»

Posted in Накази

Наказ №162 «Про особливості організації освітнього процесу з 16 листопада 2020 року» для ознайомлення:

Continue reading «Наказ №162 «Про особливості організації освітнього процесу з 16 листопада 2020 року»»