Posted in Оголошення

День партизанської слави

Указом президента України 22 вересня встановлено свято День партизанської слави, адже саме цей день 1941 року вважається днем початку підпільно-партизанського руху в Україні.

Continue reading «День партизанської слави»

Posted in Накази

Наказ №140 «Про заборону збору коштів у закладі освіти»

Наказ №140 «Про заборону збору коштів у закладі освіти» для ознайомлення: Continue reading «Наказ №140 «Про заборону збору коштів у закладі освіти»»

Posted in Накази

Наказ №129 «Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі та організацію освітнього процесу за змішаним навчанням на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Наказ №129 «Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі та організацію освітнього процесу за змішаним навчанням на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» для ознайомлення:

Continue reading «Наказ №129 «Про внесення змін у тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі та організацію освітнього процесу за змішаним навчанням на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»»

Posted in Психологічна підтримка

7 порад для підтримки психологічного здоров’я школярів

Перші дні навчального року традиційно пов’язані з приємними переживаннями та хвилюванням, але цей рік буде особливим. Діти не відвідували школу майже півроку, вони встигли відвикнути від звичного навчання та шкільного колективу. Як допомогти дітям розпочати рік комфортно? Як налаштувати їх на спокій та позитив? Як підтримати учнів під час навчання? Continue reading «7 порад для підтримки психологічного здоров’я школярів»