Posted in Психологічна підтримка

Психологічна підготовка до ЗНО та ДПА

«Стратегії психологічної підтримки старшокласників в період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання».

Зовнішнє незалежне оцінювання вже стало реальністю у нашому освітньому просторі, а проблеми підготовки до ЗНО — це поле діяльності не тільки педагогів, але і психологів. Continue reading «Психологічна підготовка до ЗНО та ДПА»

Posted in Психологічна підтримка

Перерва з користю і весело!

Нейропсихологічні техніки у роботі психологічної служби. Continue reading «Перерва з користю і весело!»

Posted in Психологічна підтримка

Акція 16 днів проти насилля

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться  Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”  , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Continue reading «Акція 16 днів проти насилля»

Posted in Психологічна підтримка

Коло безпеки

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 з командою учнів 9-10-х класів була проведена гра «КОЛО БЕЗПЕКИ», розроблена Центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Continue reading «Коло безпеки»

Posted in Психологічна підтримка

Всесвітній день психічного здоров’я у школі

11 жовтня соціально-психологічною службою школи  було проведено заходи, приурочені Всесвітньому дню психічного здоров’я, який відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Continue reading «Всесвітній день психічного здоров’я у школі»

Posted in Психологічна підтримка

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя»

Одним із завдань загальної середньої освіти є виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів.

Continue reading «Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя»»

Posted in Психологічна підтримка

Як захистити дітей та підлітків?

✔️ Залежність від віртуального світу починається тоді, коли дитину не влаштовує реальність, Continue reading «Як захистити дітей та підлітків?»

Posted in Психологічна підтримка

До дня толерантності.

Заняття психолога з учнями 6-х класів.

Continue reading «До дня толерантності.»

Posted in Психологічна підтримка

7 порад для підтримки психологічного здоров’я школярів

Перші дні навчального року традиційно пов’язані з приємними переживаннями та хвилюванням, але цей рік буде особливим. Діти не відвідували школу майже півроку, вони встигли відвикнути від звичного навчання та шкільного колективу. Як допомогти дітям розпочати рік комфортно? Як налаштувати їх на спокій та позитив? Як підтримати учнів під час навчання? Continue reading «7 порад для підтримки психологічного здоров’я школярів»