Posted in Без категорії

Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Всі ми знаємо, що, хто володіє інформацією, той володіє світом. Але в наш час, коли діджиталізація (цифрування) назавжди змінила не лише сутність процесу читання, а й здобуття базових навичок, необхідних для поінформованого громадянина, інформацією володіють всі! Саме в такий час необхідно вчитися кожному  з нас  і вчити наших дітей розпізнавати те, про що ми дізнаємося з мас-медіа, декодовувати безкінечний масив щоденної інформації і монтувати з неї нові для себе змісти. Continue reading «Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»»

Posted in Без категорії

Зустріч з фахівцями ДСНС

18 лютого 2022 року співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до Миколаївського ліцею №3 та познайомили школярів із діями у надзвичайних ситуаціях та професією «пожежного-рятувальника». Continue reading «Зустріч з фахівцями ДСНС»

Posted in Без категорії

Про отримання ліцензії

Шановні колеги, учні, батьки!
Доводимо до вашого відома Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації та вітаємо вас з отриманням нашим ліцеєм ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнями: початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти!
Ми продовжуємо надавати якісні освітні послуги здобувачам освіти з 1 по 11 класи.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 26 Січня 2022 № 20-р

Про ліцензування освітньої діяльності

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 7, 13, 14, 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», статті 43, пункту 3 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту», статті 45 Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», враховуючи протокол засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності закладів освіти у сфері позашкільної, дошкільної та повної загальної середньої освіти Миколаївської області від 20 січня 2022 року № 1/01/2022:

1. Переоформити ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти ліцензіатам:

п.15 Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради Миколаївської області за рівнями: початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти, видану на підставі розпорядження голови облдержадміністрації від 05 червня 2019 року № 185-р (підпункт 2 пункту 1), у звʹязку із зміною найменування закладу на «Миколаївський ліцей № 3 Миколаївської міської ради Миколаївської області» (місце провадження освітньої діяльності: вулиця Чкалова, будинок 114, місто Миколаїв, 54008)

Голова облдержадміністрації Віталій КІМ

Posted in Без категорії

ПРОБНЕ ЗНО: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ

З 5 січня до 22 січня 2022 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Continue reading «ПРОБНЕ ЗНО: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ»

Posted in Без категорії

Батькам школярів: 20 запитань та відповідей про дистанційне навчання

Дистанційне навчання – вже ні для кого не новина, за результатами аналізу звернень до освітнього омбудсмена та моніторингу соціальних мереж зібрали чимало запитань, які виникли у батьків, та спробували відповісти на них, використовуючи матеріали із звернень до Служби освітнього омбудсмена, а також із відкритих джерел: сайту МОН, Департамента освіти і науки міста Києва, батьківських груп у соціальних мережах тощо.

Тому підготували для батьків відповіді на найпоширеніші з них: Continue reading «Батькам школярів: 20 запитань та відповідей про дистанційне навчання»

Posted in Без категорії

Олімпійський тиждень в школі

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 09 вересня по 17 вересня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й всі вчителі школи. Continue reading «Олімпійський тиждень в школі»

Posted in Без категорії

Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність

Запрошуємо батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні! Continue reading «Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність»

Posted in Без категорії

Підсумки Шевченківського тижня

     Підводячи підсумки Шевченківського тижня, хочемо відзначити учнів Миколаївської ЗОШ №3. які активно брали участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті великого Кобзаря. Continue reading «Підсумки Шевченківського тижня»

Posted in Без категорії

Портфоліо вчителів, що атестувалися у 2021 році

Continue reading «Портфоліо вчителів, що атестувалися у 2021 році»

Posted in Без категорії

10 цікавих фактів про ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

Про Шевченка написано дуже багато, але є цікаві епізоди із його життя, про які ми ще дуже мало знаємо.
Continue reading «10 цікавих фактів про ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»