Posted in Без категорії

Запрошуємо батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні! Continue reading “Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність”

До уваги чнів і батьків

Організація освітнього процесу в ЗОШ N3 з 05 квітня 2021р. здійснюється за умови виконання доручення міського голови до протоколу №5 від 26.03.2021 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

Continue reading “До уваги чнів і батьків”

Інформація щодо медогляду

Шановні батьки!

Адміністрація школи звертається з роз’ясненням, щодо проходження обов’язково медичного огляду школярами. Continue reading “Інформація щодо медогляду”

Проведення онлайн-опитування

У рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» та з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, Continue reading “Проведення онлайн-опитування”

Про посилення карантинних заходів

У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності серед здобувачів освіти та працівників закладів загальної середньої освіти Continue reading “Про посилення карантинних заходів”

Портфоліо вчителів, що атестувалися у 2021 році

Continue reading “Портфоліо вчителів, що атестувалися у 2021 році”

Запрошуємо на навчання до 10-х класів

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 запрошує випускників 9-х класів міста до навчання в 10-х класах нашої школи за такими профілями:

Continue reading “Запрошуємо на навчання до 10-х класів”

Posted in Психологічна підтримка

Як захистити дітей та підлітків?

✔️ Залежність від віртуального світу починається тоді, коли дитину не влаштовує реальність, Continue reading “Як захистити дітей та підлітків?”

Для батьків майбутніх першокласників

Про організацію прийому дітей до перших класів на 2021-2022 н.р. Continue reading “Для батьків майбутніх першокласників”

Організація освітнього процесу з 25 січня 2021р.

З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236.
Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу.

Continue reading “Організація освітнього процесу з 25 січня 2021р.”