Posted in Без категорії

Олімпійський тиждень в школі

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 09 вересня по 17 вересня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й всі вчителі школи.

Протягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри», брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті».   Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти» та Олімпійські уроки «Здоровим бути – зі спортом  дружити» (для 1-2 класів), «Спорт – сила, краса, здоров’я» (3-4 класи), «Історія Олімпійських ігор»(5-8 класи), «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класів).

Учні  початкової школи змагалися  у спритності та витривалості під час заходу  «Малі олімпійські ігри». Для учнів 5-8 класів цікаво і корисно пройшли «Старти надій». Старшокласники влаштували справжні «Козацькі забави».

Підведення підсумків відбулося на святі закриття Олімпійського тижня. Подарунком для всіх став символічний Олімпійський пиріг.

Протягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри» , брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті».   Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти» та Олімпійські уроки «Здоровим бути – зі спортом  дружити» (для 1-2 класів), «Спорт – сила, краса, здоров’я» (3-4 класи), «Історія Олімпійських ігор»(5-8 класи), «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класів).

Пробна посадка

Шановні учні та батьки!

Пробна посадка учнів відбудеться 28 серпня:

• для учнів 5-7 класів о 09.00
  • для учнів 8-11 класів о 10.30

із дотриманням усіх карантинних заходів.

День адаптаційних занять

Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 26 серпня 2021 року проводить день адаптаційних занять для майбутніх першокласників

План роботи:
09.00 – зустріч з класоводом ( шкільне подвір’я)
09.10 – 10.10 – адаптаційні заняття (по кабінетах)
10.20 – 10.40 – обмін враженнями, діалог «Питання – відповіді» (шкільне подвір’я).

Оголошення

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 запрошує випускників 9-х класів міста до навчання в 10-х класах нашої школи за такими напрямами:

• 10-А клас. Філологічний напрям (профіль – англійська мова)
  • 10-Б клас. Природничо-математичний напрям (профіль – алгебра і геометрія)
  • 10-В клас. Філологічний напрям (профіль – українська мова та література)

Вчителі вищої кваліфікаційної категорії нашого закладу створять всі умови для формування у школярів: бажання і уміння вчитися, потреби і здатності до навчання упродовж усього життя, вироблення умінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

Документи до зарахування приймаються до 01 липня 2021р.

Для зарахування учня до школи батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

• заяву;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту;
  • копію свідоцтва про народження;
  • медичну довідку встановленого зразка.

Continue reading “Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує на навчання”

Прийом документів для зарахування до 1 класів

Миколаївська загальноосвітня школа IIII ступенів №3 проводить прийом документів для зарахування до 1 класів

на 2021-2022 н.р.:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). До заяви додаються:

Continue reading “Прийом документів для зарахування до 1 класів”

Posted in Вітаємо

Вітаємо переможців

Підбито підсумки Міжнародного марафону-конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Цьогорічна кількість учасників виявилась рекордною за всі роки проведення конкурсу. Так, загальна кількість учасників у 2021 році становить 25 670 конкурсантів. Але усі 4 етапи змогли подолати 11 555 конкурсантів. Серед учасників, які пройшли всі 4 етапи, є й учні нашої школи: Continue reading “Вітаємо переможців”

Posted in Без категорії

Запрошуємо батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні! Continue reading “Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність”

До уваги учнів і батьків