Posted in Без категорії

Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Всі ми знаємо, що, хто володіє інформацією, той володіє світом. Але в наш час, коли діджиталізація (цифрування) назавжди змінила не лише сутність процесу читання, а й здобуття базових навичок, необхідних для поінформованого громадянина, інформацією володіють всі! Саме в такий час необхідно вчитися кожному  з нас  і вчити наших дітей розпізнавати те, про що ми дізнаємося з мас-медіа, декодовувати безкінечний масив щоденної інформації і монтувати з неї нові для себе змісти. Continue reading «Реалізація проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»»

Зустріч з фахівцями ДСНС

18 лютого 2022 року співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до Миколаївського ліцею №3 та познайомили школярів із діями у надзвичайних ситуаціях та професією «пожежного-рятувальника». Continue reading «Зустріч з фахівцями ДСНС»

Психологічна підготовка до ЗНО та ДПА

«Стратегії психологічної підтримки старшокласників в період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання».

Зовнішнє незалежне оцінювання вже стало реальністю у нашому освітньому просторі, а проблеми підготовки до ЗНО — це поле діяльності не тільки педагогів, але і психологів. Continue reading «Психологічна підготовка до ЗНО та ДПА»

Електронна реєстрація до 1 класу в заклади загальної середньої освіти

Згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19)», на виконання листа управління освіти №№1278/13.01.01-10/14 від 07.04.2020 у школі організовано прийом документів до 1-го класу у електронній формі за адресою https://school.isuo.org/school/view?id=8440

Під час подачі заявки потрібно обов’язково прикріпити сканкопію свідоцтва про народження та документу про проживання.
Заява формується автоматично, тому слідкуйте за правильністю заповнення даних (обов’язково українською мовою за свідоцтвом).

Про отримання ліцензії

Шановні колеги, учні, батьки!
Доводимо до вашого відома Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації та вітаємо вас з отриманням нашим ліцеєм ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнями: початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти!
Ми продовжуємо надавати якісні освітні послуги здобувачам освіти з 1 по 11 класи.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вiд 26 Січня 2022 № 20-р

Про ліцензування освітньої діяльності

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 7, 13, 14, 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», статті 43, пункту 3 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту», статті 45 Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», враховуючи протокол засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності закладів освіти у сфері позашкільної, дошкільної та повної загальної середньої освіти Миколаївської області від 20 січня 2022 року № 1/01/2022:

1. Переоформити ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти ліцензіатам:

п.15 Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради Миколаївської області за рівнями: початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти, видану на підставі розпорядження голови облдержадміністрації від 05 червня 2019 року № 185-р (підпункт 2 пункту 1), у звʹязку із зміною найменування закладу на «Миколаївський ліцей № 3 Миколаївської міської ради Миколаївської області» (місце провадження освітньої діяльності: вулиця Чкалова, будинок 114, місто Миколаїв, 54008)

Голова облдержадміністрації Віталій КІМ

ПРОБНЕ ЗНО: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ

З 5 січня до 22 січня 2022 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Continue reading «ПРОБНЕ ЗНО: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ»

Posted in Психологічна підтримка

Перерва з користю і весело!

Нейропсихологічні техніки у роботі психологічної служби. Continue reading «Перерва з користю і весело!»

Акція 16 днів проти насилля

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться  Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”  , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Continue reading «Акція 16 днів проти насилля»

Коло безпеки

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 з командою учнів 9-10-х класів була проведена гра «КОЛО БЕЗПЕКИ», розроблена Центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Continue reading «Коло безпеки»

Posted in Вітаємо

Вітаємо!

Вітаємо Дідана Богдана, учня 8-Д класу, який посів ІІІ міце у ІІ (міському) етапі Всеукарїнської олімпіади з фізики!

Подяка вчителю фізики Федоровоій О.В., яка якісно підготувала учня до олімпіади!